НОВИНИ

gallery/4

2-6 березня 2020 р. Асоціація організовує міжнародне стажування для логопедів, дефектологів, психологів та інших зацікавлених фахівців до Польщі (м.Катовіце). У програмі - ознайомлення з методами Йохансена, терапією руки, Neurofeedback, сенсорна інтеграція. По закінченню фахівці отримують міжнародний сертифікат (30 годин). Орієнтовна вартість - 500 євро з людини.

gallery/priest

О. Вольф

gallery/calendar

24.01.2020 р.

gallery/1

Рекомендації психолога в допомогу батькам, які мають онкохвору дитину.

 

Для батьків повідомлення про онкологічну хворобу дитини стає важким випробуванням, адже на їх плечі лягають власні душевні переживання, страхи та тривоги дитини, а також батьківська відповідальність та участь в лікувальному процесі. Дуже важливою складовою успішної адаптації до нових умов життя є спілкування з хворою дитиною та правильне налаштування батьків і дітей на лікувальний процес.

gallery/priest

Н.Амазатова

gallery/calendar

14.12.2019 р.

gallery/2

Пластир для знеболення. Вигадка? Доступна реальність. Він продається в Україні? Як його виписати? Розбираємося разом.

Що це за пластир?
Фентаніловий пластир (або трансдермальна терапевтична система) - це лікарський засіб, у вигляді пластиру, який належить до опіоїдних анальгетиків (сильних знеболюючих) і офіційно дозволений для використання в Україні. Він призначений для лікування сильного хронічного болю у пацієнтів, які потребують безперервного тривалого застосування опіоїдів.

gallery/priest

Compendium.com.ua

gallery/calendar

13.12.2019 р.